Novorozeňata

 

Již víme, že se na tuto Zem rodí nádherné andělské dušičky. Jenom nevíme, jak k nim přistupovat. Dlouho jsem tyto děti studovala a rozhodla jsem se napsat takový kraťoučký manuálek, jak těmto andělským dětem ulehčit jejich příchod mezi nás.

Pokud máte chuť, pojďte se mnou prozkoumat taje a zákoutí komunikace s těmito dětmi. A naučme se, jak jim připravit ty nejlepší podmínky k pozemskému životu.

 

Proč je důležité více než kdy předtím, nachystat dalším generacím příhodné klima? Odpověď je jednoduchá: my jsme zvyklí na nízké vibrace Země a tudíž nám nedělá problém se zde naučit žít. Tyto děti jsou však zvyklé na mnohem vyšší vibrace a z těchto důvodů je pro ně život na této planetě mnohem těžší. 

Nebo si myslíte, že je pouze náhoda, kolik dětí má v dnešní době problémy s chováním, kolika dětem byla diagnostikovaná nějaká psychická porucha nebo ADHD? Pokud je těmto dětem přičítána některá z těchto poruch, tak je to pouze naše vina. Tyto děti ve své podstatě nejsou nemocné, to jenom my nevíme jak s nimi komunikovat, jednat, jak se k nim chovat a zacházet s nimi. Jedno je jisté, tyto děti JSOU JINÉ a musí se naučit na této planetě žít, což jim naše konvenční společnost nijak neusnadňuje.

 

Začněme tedy pěkně od začátku.

 

NOVOROZEŇATA

1.      ČÁST

HARMONICKÝ DOMOV = HARMONICKÉ DÍTĚ

Tuto harmonizaci domova, byste měli udělat ještě dříve, než si přinesete toho malého človíčka domů. Ale samozřejmě se to dá udělat i v pozdějším věku dítěte a potom bych doporučovala to aspoň 2x do roka zopakovat.

-        Základem je čistý prostor. Dejte si tu práci a pořádně všechno pouklízejte. Andílci mají rádi pořádek - to se nedá nic dělat. A protože chcete, aby u Vás zůstali natrvalo, budete pro to muset něco udělat.

-        Provoňte si prostor. K tomu budete potřebovat vonné tyčinky, aroma lampu nebo nějaké vonné svíčky. Otevřete všechny skříně, šuplíky i krabice a nechte, aby se nádherná vůně dostala do všech zákoutí. Vůně Vám musí být samozřejmě příjemná – né že se zavřete ve skříni a přiotrávíte se vonnou tyčinkou, tohle účelem fakt není. Dbejte u toho na bezpečnost a nepřehánějte to. Raději zmíním, že v daném prostoru by se nikdo mimo Vás neměl zdržovat.

-        Vyzdobíme prostor. Teď Vás čeká ta zábavnější část. Budeme zdobit. Do oken si zavěste křišťály nebo rušiče negativní energie. Vystavte si na poličku nebo na stěnu nějakou pěknou dekoraci, na které bude zobrazen Váš oblíbený andílek. Fantazii se meze nekladou, klidně si ho namalujte sami. Do každého rohu místnosti položte misku s hrstkou soli. A rozmístěte po pokoji drahé minerály podle libosti. Při této činnosti si pusťte krásnou, tichou a relaxační hudbu. Nakonec prostor dozdobte nějakou čerstvou květinou.

U všech těchto činností poproste Archanděla Michaela, aby daný prostor chránil, a aby Vám z něj pomohl odstranit veškerou negativní energii.

 

 

 

 

2.      ČÁST

VÍTEJ DOMA MALIČKÝ

Už je to tady. Ten nádherný okamžik, kdy si domů odnášíte svůj vysněný uzlíček štěstí. Na dveřích Vás vítá obrovský transparent a balonky. Ve vašem bytě je spousta rodinných příslušníků, přátel a ostatních milovaných. Všichni přítomní se nemohou dočkat, až nové miminko uvidí a přivítají ho doma. Děťátko putuje z náruče do náruče a všechno se zdá být dokonalé. Celým bytem se nese veselý smích, cinkání skleniček a příborů.

Tak to vypadá ve většině domácností všude ve světě. Ale je to dobře? Za mě ne.

Přinést si domů malinkaté miminko by měl být slavnostní, ale hlavně intimní okamžik. Pouze vy, partner a miminko, popřípadě jeho sourozenci žijící ve společné domácnosti. Doma by měla vládnout klidná atmosféra, může u toho hrát příjemná tichá hudba. Udělejte si pohodu, kterou strávíte pouze v úzkém kruhu. Dotýkejte se svého miminka a říkejte mu, co všechno k němu cítíte a jak jste vděční, že je tady s Vámi. Dejte miminku pocítit lásku, harmonii a pocit bezpečí. Nepouštějte televizi a snažte se ani netelefonovat, to všechno může počkat.

Je mi jasné, že spousta z Vás si řekne: a neurazím tím své blízké? Na to je jednoduchá odpověď. Ti co to s Vámi myslí dobře Vás pochopí a co si myslí ostatní Vám může být jedno. Teď budete v nové životní roli, stáváte se průvodcem a ochráncem této něžné dušičky a je Vaší povinností zajistit ji pocit bezpečí a klidu. Tento den je pouze Váš a nenechejte si ho ničím a nikým pokazit.

V průběhu dalších dní projevte přání, aby návštěvy chodili postupně a né všichni najednou. Na velké oslavy máte celý zbytek života – teď to není vhodné.

Nepostavte své dítko do role štafetového kolíku a nenechte ho kolovat z náruče do náruče. Nechejte ho pochovat pouze těm, o kterých jste přesvědčení, že nebudou Vašemu mimču předávat negativní energii, ač nevědomky. Jedná se zejména a nemocné, negativní a závistivé lidi. Ty byste měli udržovat od miminka co nejdále a to po celý jeho život. Zároveň sledujte miminko, a pokud uvidíte náznak jeho nespokojenosti, tak požádejte daného člověka, aby Vám jej předal nazpět. Miminka jsou jako houby a jejich malá tělíčka jsou velice citlivá na přijímání jakékoliv energie a to bohužel i té negativní.

Je docela možné, že v očích okolí budete vypadat jako úzkostná a hlavně podivná matka, ale komu na tom záleží, ne?

 

3.   ČÁST

   NENÍ KAM POSPÍCHAT

V prvních týdnech a měsících života Vašeho mimča je důležité se nezdržovat na místech, kde se kumuluje veliké množství různých energií. Je jasné, že se člověk tomu nevyhne, ale snažte se omezit pobyt na co nejkratší možnou dobu a až dorazíte domu, proveďte očistný rituál. O která místa se jedná: velká nákupní střediska, hřbitovy, kostely, nemocnice, koncerty a domovy pro seniory. Vyhýbat těmto místům by se měly i těhotné ženy (minimálně prvním trimestru). A po celé těhotenství by žena neměla vstupovat na hřbitov. Když už jsme u toho těhu, tak bych s jeho oznámením počkala do doby, než to bude nezbytně nutné.

 

 

 

4.  ČÁST

    SHRNUTÍ

Od počátku Vašeho těhotenství až dokonce života, je Vaší povinností chránit jemnou dušičku Vašeho miláčka. Nic není důležitější. Mějte na paměti, že mezi námi existují závistiví, nepřející a zlí lidé, kteří mohou pouhou myšlenkou ublížit. Samozřejmě nemůžeme miminka uzavřít do sterilní a neprodyšné buňky a zamezit mu styk s okolím. To by bylo špatně. Pozorujte své dítě a poslouchejte svou intuici, ta Vás povede. Občas vyčistěte prostor a udělejte Vám i Vašemu miminku příjemnou očistnou, solnou koupel. Tvořte si kolem sebe ochrannou bublinu a bíle světlo.

Hlavně se nestresujte a všechno berte s lehkostí a zdravým rozumem. Žádný extrém není správný. Vše musí být vyrovnané a v naprosté harmonii.

 

Přeji Vám, ať přivítáte svého nového člena rodiny s klidem a pokorou v srdci.

Žádejte své anděly o ochranu Vás, Vašeho miminka, Vaší rodiny a Vašeho okolí i celého světa – andílci Vám nikdy toto přání neodepřou a budou Vám všem stát po boku celý život.

 

Příště na téma: BATOLATA A ŠUPKY DUPKY DO ŠKOLKY