Aura

 

 

·        Je záření, které obklopuje naše tělo. Jedná se o energii, která je řidší než energie fyzického těla

·        Jelikož aura vibruje na vyšších vibracích, mnoho lidi ji není schopno vidět

 

Aura se během dne u každého z nás mění. Mění se její velikost i barva. Většina z nás má základní barvu aury po celý život stejný.

Člověk, který je duchovně otevřený a fit, má barvu aury čistou a jasně zářící.

Pokud je člověk nemocný, mění se jeho aura v souvislosti s danou nemocí. Ve většině případů aura vykazuje určité abnormality. Aura se v některých místech jeví jako zakalená. Člověk, který je jasnovidný dokáže tuto auru vidět a identifikovat danou nemoc.

Pokud je člověk v psychické nepohodě má potřebu spotřebovávat o mnoho více energií než člověk psychicky vyrovnaný. Tělo nemocného jedince přijímá stejné množství energie, atak se v jeho těle vytvoří deficit. Pokud je úbytek energie dlouhodobý, tělo onemocní.

Pokud je člověk sobecký projeví se to v jeho auře škaredým, tmavým flekem.  Jestliže člověk svou sobeckostí nezatěžuje druhé, není se čeho obávat. Často se stává, že takový člověk se objeví ve vašem okolí a to už je problém. Neboť vás začne ovlivňovat. Jeho aura se začne prolínat do té vaší a vysaje z vás veškerou pozitivní energii a zanechá pouze tu svoji negativní.

Mezi námi se vyskytují i lidé, kteří jsou zlostní. Jsou naštvaní na celý svět. Své problémy dávají za vinu ostatním a neví si rady se svým životem. U takového člověka můžete pozorovat rudou nebo černou barvu v auře, záleží na intenzitě zloby. Já od těchto lidí okamžitě utíkám, neboť se nehodlám nechat okrást o svou energii.

Barva aury

Každý člověk má jednu dominantní barvu aury – tato barva jde vidět jako první a nelze ji přehlédnout. Já osobně si myslím, že z dominantní barvy se dozvíme mnoho o daném člověku. Je sice pravda, že aura se během různých životních situací mění, ale základ zůstává. Může se stát, že se základní odstín trochu změní, ale po uvedení těla do klidu se opět vrátí do své podoby.

Červená - tato barva symbolizuje vášeň, vzrušení a nadšení. Lidé, kteří mají, tuto barvu základní jsou: společenští, vytrvalí, motivování. Mají sklony k sebestřednosti a materialismu. Takový lidé mají ohromné množství energie

Oranžová - tito lidé jsou pozitivní, společenští, ohleduplní a pozorní. Lidé s oranžovou základní barvou jsou kreativní a nezávislí

 

Žlutá - je radostná, přátelská a hřejivá. Tito lidé oplývají novými nápady a úžasným smyslem pro humor. Lidé se žlutou základní barvou neumějí sedět a nic nedělat. Neumí si vybrat jednu činnost, vždy jich dělají více najednou

Zelená - tito lidé směřují k zaměstnání v sociálních službách, zdravotnictví nebo školství. Jsou starostliví a zajímají se o pohodu a zdraví ostatních. Jsou otevření a přátelští. Jsou mírní a klidní, ale v případě nutnosti jsou nekompromisní. I přes jejich společenskou povahu potřebují čas pro sebe na dobití baterek. Mají zodpovědný, pilný a loajální přístup k zaměstnání, ale nejsou workoholici. Raději tráví čas s rodinou a přáteli.

Modrá - lidé s modrou aurou mají rádi nové příležitosti. Jsou upřímní, čestní, sebejistí s vysokým potenciálem k duchovnímu růstu. Jsou připraveni vždy pomoci, i když jejich laskavost se občas snaží někdo využít. Mají skvěle vyvinutou intuice, podle které se rozhodují. Pokud se tito lidé ocitnou v tíživé životní situaci, nikdy nepožádají o pomoc, neboť jenom ta představa je pro ně nesnesitelná

Indigová - Lidé s touto základní barvou jsou mírumilovní, klidní a laskaví. Mají touhu pomáhat a pečovat o ostatní. Často se jedná o humanitární pracovníky. Jsou citliví a mají duchovní a jasnovidecký potenciál. Hledají pravdu a milují objevování tajemství života. Většinou mají kreativní nebo výstřední koníčky

Fialová - jedná se o spirituální barvu a lidé, u kterých převládá, tato barva jsou vysoce duchovně rozvinutí. Mají přístup k jedinečným řešením. Jsou citliví a tvořiví. Umí jemně a nenápadně motivovat ostatní a inspirovat je. Mají vize dokonalého světa a často jsou zklamání, pokud někdo s nimi nesdílí názor. Nebývají šťastní z toho, co udělali, neboť se stále snaží dosáhnout dokonalosti. Celý život se vzdělávají a zajímají se o nové myšlenky. Na ostatní mohou někdy působit odměřeně a rezervovaně, ale jsou citliví, vášniví a láskyplní. Potřebují čas pro studium a duchovní rozvoj. Často meditují, přemýšlí a plánují.

 

Pokud chceme svou auru ochránit a posílit stačí mít nějaký krystal. Buď v podobě nějakého šperku, nebo kamínku do ruky, aj.

-      Ametyst -  čistí a posiluje auru. Přitahuje nebeskou energii

-      Jadeit – odpuzuje negativní energii

-      Citrín – harmonizuje a čistí auru

-      Labradorit – zabraňuje úniku energie a udržuje ji silnou

-      Magnetit – používá se k posílení aury a hodí se zejména pro lidi, kteří jsou po těžké nemoci

-      Křemen – krystaly křemene jsou asi nejlepší ochranou aury. Čistí, posilují a ochraňují auru.