Jak jsem zvítězila nad svým egem.

29.02.2016 17:18

Julinčina dílna ušla za měsíc své existence veliký kus cesty.

 

Už je to přes měsíc, co Julinčina dílna zahájila svůj provoz. A mě nedá podělit se s Vámi o své prvotní dojmy.

 

Když jsem Julinčinu dílnu zakládala, byla jsem plná obav. Co když to nevyjde? Co když to bude zbytečné? Co na to řeknou lidi? Hlavou se mi honila spousta negativních myšlenek a já se jim rozhodla čelit. Začala jsem bojovat proti svému egu, které mě drželo ve vibracích strachu a pochybností a tím mě samozřejmě brzdilo.

S naprostou důvěrou jsem tuto záležitost vložila do rukou Andělů a nechala se jimi vést.

Z počátku jsem byla smutná a zklamaná. Né ze svých Andílků, ale ze svých přátel nebo mám napsat raději s rádoby přátel? Snažila jsem se své stránky zviditelnit na sociální síti, aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí a třeba jim moje stránky poskytly pomoc v těžkých chvílích života. Prosila jsem o sdílení mých stránek, ale nesplnilo to mé představy. Od lidí, u kterých bych čekala podporu /už jenom proto, že jsem jim poskytla své služby zdarma a byli spokojeni/se tak nestalo. Ovládl mě smutek. Ptala jsem se na to Akášické kroniky a prosila o pomoc. Dostalo se mi odpovědi, kterou jsem v hloubi duše znala, ale nechtěla jsem ji příjmout. Lidé jsou prostě zlý a nepřejí jiným úspěch. Sice na svých profilech sdílejí spoustu srdcervoucích citátů a obšťastňují nás povrchními informacemi o každé minutě jejich života, ale pro ostatní nejsou schopni nic udělat.

Tuto informaci jsem přijala s pokorou a nikoho nesoudila. Pořád jsem věřila a věřím, že Andělé vědí proč mě touto cestou vedou. Dokonce jsem i nakonec za tuto zkušenost poděkovala Bohu, neboť mě to posilnilo a hnalo kupředu. A tak jsem již podruhé překonala své ego a nevzdala to.

Každopádně můj smutek odešel.

Byla jsem překvapená, kolik lidí si ke mně našlo a stále nachází svou cestičku a společně pracujeme na lepším světě. Kdyby mi někdo před půl rokem řekl, že Julinčina dílna bude tak úspěšná, asi bych se tomu jen zasmála.

Teď už vím, že dělám správnou věc, která má smysl. I nadále budu lidem nabízet služby a zboží za cenu, kterou si může dovolit každý. Asi na tom nezbohatnu, ale má duše s každým novým zákazníkem roste.

A za tento úspěch vděčím všem zlým, závistivým a nepřejícím lidem. Jejich negativní energie mě hnala a bude hnát kupředu i nadále. Tak Vám děkuji a doporučuji přečíst si mé stránky nebo jim podobné, třeba i vy otevřete své slepé oči.

A Vám ostatním, kteří jsou nebo budou, součástí mého života slibuji, že i nadále se budu snažit o zlepšení naších životů a budu Vám poskytovat služby, které Vás povedou k uvědomění, pochopení, správnému náhledu na situace a společně dojdeme k harmonii a lásce. I nadále se budeme spolu učit o nových věcech.

 

Děkuji za přízeň, a těším se na další spolupráci s Vámi, jenž máte srdce na pravém místě a jste připraveni příjmout světlo do svých životů.