Karma

20.01.2016 17:42

Karma

Je to zákon příčiny a následku. To co jsme v minulosti učinili, ať už dobré nebo zlé se nám ve větší míře vrátí.

Každý z nás určitě zažil situaci, kdy si položil tuto otázku „takový hodný člověk, proč to postihlo zrovna ho, když nikdy nikomu neublížil“? Odpověď na otázku je jednoduchá, prostě KARMA. Je třeba pochopit, že se nejedná o nespravedlnost, ale že je to pouze vyvrcholení naších činů, které si sebou neseme třeba i z minulých životů. Karmický dluh je něčím čeho by se lidská duše nejraději zbavila, čehož lze dosáhnout pouze pozemským prožíváním, jelikož se duše karmou zatížila na zemi. Dobrá zpráva je, že existuje úžasně účinná modlitba, kterou je možné tyto karmické vazby pročistit nebo pomocí andělského léčení, kdy se jedná o úžasný proces plný krásných zážitků. Jelikož andělé pracují v podvědomí a nevytahují stresující zážitky do vědomí. Proto je nemusíme znovu prožívat, jako třeba u regresní terapie.

Jak je to s placením.

Musím se přiznat, že toto byla pro mě dost nepříjemná situace a dlouho jsem odkládala její řešení.

Asi před půl rokem se začali stále častěji ozývat mí duchovní rádci s tím, že bych si měla nechat za své služby platit. Nebyla jsem s touto myšlenkou vůbec ztotožněná a poskytovala své služby zdarma i nadále. Přece si nemůžu vzít peníze od ostatních, když já jsem tento dar dostala? Urgence od mých duchovních rádců byly stále častější a já chtěla vědět proč. A tak jsem je poprosila, ať mi vysvětlí, proč bych si měla za své služby nechat platit. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a dostalo se mi odpovědi. Ne jedné, ale několika, jelikož mí duchovní rádci mě znají, a ví, že jsem nevěřící Tomáš a že si všechno ověřuji na několikrát, a až poté jsem schopná uvěřit. Odpověď byla vždy stejná, ale dostávalo se mi jí z více stran a tak dlouho, než jsem pochopila, že to tak opravdu musí být a otevřelo mi to oči.

Tato odpověď zněla:

POKUD LIDÉ DOSTANOU NĚCO ZDARMA, TAK SI TOHO NEVÁŽÍ

Pokud lidem poskytuješ službu a nic za to nežádáš, vytváříš těmto lidem karmický uzel. Tito lidé u tebe budou mít dluh, který ti budou muset jednou splatit. Jelikož to je zákon vesmíru: to co dáš, se ti musí vrátit. Stejně jako ty nemáš dluh u jiných, nenech ostatní, aby měli dluh vůči tobě. Dáváš lidem svou energii a svůj čas, ale co oni dávají tobě? A v tu chvíli mi to začalo dávat smysl.