Kvantové léčení

11.07.2017 16:38

Představte si, že dostanete vše, na co si jen vzpomenete. Něco vás bolí a vy si prostě jenom řeknete, odebírám si tuto bolest a rázem se vám uleví. Nebo si přivoláte finanční zajištění, štěstí a pohodu. Že to zní jako pohádka nebo sci-fi, omyl. I toto muže být naše každodenní realita. Řeč je o kvantovém léčení.

Jak jsem se k němu dostala?

Jednoho dne mi přišel mail od mé přítelkyně. A tam stálo: „drahá Radko, chtěla bych tě pozvat na kurz kvantového léčení. Ptala jsem se mých průvodců pro koho je tento kurz vhodný a koho pozvat. Jelikož vím, že tento člověk musí být na určitém stupni duchovního poznání. Nakonec mi bylo sděleno pět jmen a ty jsi jednou z nich. Proto budu ráda, pokud se zúčastníš“. Ač jsem nevěděla, o co jde, okamžitě jsem odpověděla, ať se mnou počítá. Brala jsem to jako krásné vytrhnutí z každodenní rutiny ženy na mateřské.

Když nadešel termín kurzu, odhodlaně jsem vyrazila vstříc novému poznání. Sice jsem se trochu obávala, jak to ti moji kluci spolu zvládnou, ale mé obavy se nakonec ukázaly jako neopodstatněné. A já se z kurzu vrátila příjemně osvěžená, plná nových dojmů a energie. Musím se přiznat, že po narození syna jsem se stala matkou na více než plný úvazek a všechno ostatní trochu zanedbávala. Sice jsem se snažila i nadále vzdělávat a rozvíjet, ale mnohdy mě péče o syna, manžela a domácnost zmohla natolik, že jsem padala únavou. Po určitém čase jsem byla stále častěji nabádána k tomu, abych už konečně začala něco dělat. Po mnoha a mnoha výzvách jsem teda usoudila, že už je čas.

Co je kvantové léčení?

Nebudu to popisovat nijak odborně, jelikož žádný odborník nejsem. Jednoduše řečeno, se jedná o změnu struktury DNA. Toto DNA si umíme sami upravit tak, jak potřebujeme. Je vědecky dokázáno, že naše DNA je schopno se měnit a přetvářet na základě naší psychické pohody či nepohody. Kolem nás proudí neustále nějaká energie, která přenáší informace bez jakéhokoliv omezení času nebo prostoru. Kvantové pole je doslova nabito těmito informacemi. Tato schopnost je předávána člověku na základě jakéhosi výběru. Jelikož se jedná o neskutečnou moc a sílu není radno toto umění předávat lidem, kteří by toho mohli zneužít. Tito lidé musí být již rovněž na určitém duchovním schodku. Proto je pečlivý výběr těchto osob tak důležitý a vážný krok (jsem vděčná, že jsem měla tu čest a bylo mi dovoleno toto umění ovládat).

Jak to funguje?

Při kvantovém léčení se dostáváme k našim vzorcům DNA v době, kdy bylo nejzdravější a tato informace se nahraje do naší poškozené DNA. Pokud tyto informace otevřeme, uvědomíme si je a zpracujeme, dojde k pročištění karmy. A takovýmto způsobem se můžeme odpoutat od minulosti a věcí které nás tíží. Pouze my sami rozhodujeme o způsobu léčení, dle informací z předchozích životů a dle toho co v daný moment nejvíce potřebujeme.

 

 

Kvantování v praxi.

Nakvantovat lze opravdu cokoliv.

Když jdu na očkování se synem, snažím se z očkovací látky odebrat všechny přebytečné a škodlivé látky a nechat tam pouze to co mu neuškodí a pomůže.

Můj synovec nedávno trpěl šílenou střevní virózou. Všichni jsme se o něho strašně báli, jelikož odmítal jíst i pít. Kvantovala jsem jako o život. Ráno mě čekalo krásné překvapení v podobě zprávy, že malý se celou noc dožadoval pití a následně se nemohl dojíst.

Druhý týden jsem bojovala s bolestí hrudní páteře. Nakonec mě napadlo, že bych se mohla nakvantovat. A co myslíte? Bolest ustoupila.

A tak bych mohla pokračovat…

 

Aby kvantování mělo požadovaný efekt, chce to kvantovat minimálně 3 dny po sobě. Výborné je, že kvantovat lze i na dálku a tudíž to šetří čas.

 

 

A tak se kvantová terapie stala mou každodenní součástí J .