Bytosti

06.03.2016 11:40

Víly.

Víla je nadpřirozená bytost, která má ženské pohlaví.

Nejstarší zmínka o vílách pochází z 6. století.

Víly najdete všude tam, kde kvetou květiny, stromy, kde se nachází tráva, zvířata, voda a čisté lidské srdce. Můžeme je poprosit o pomoc při zahradničení. Pozor víly nemají rády chemické postřiky a přílišné prořezávaní keřů. Pokud na svou zahradu chcete přivolat více víl, můžete si vytvořit tzv. vílí zahradu. A víly pomohou vaší zahradě, aby se stala klidným a krásným místem pro váš odpočinek.

Co by měla vílí zahrada obsahovat:

-        Přidejte do své zahrady něco, co se vílám líbí, např. jejich sošky.

-        Víly nesnášejí chemikálie a tak se jim vyhněte.

-        Víly dávají rovněž rády přírodní prostředí, takže se vyvarujte přílišnému stříhaní a opečovávaní zahrady. Vždy než vstoupíte na trávník, tak víly upozorněte, že se na něho chystáte vstoupit nebo že ho budete sekat.

-        Víly milují ptáky, motýly a veverky. Je vhodné postavit krmítko do své zahrady.

-        Víly milují křišťály. Rozmístěte jich pár po zahradě, zavěste na větve stromů nebo je položte ke kořenům stromů.

-        Můžete pouštět na zahradě něžnou hudbu, tu víly rovněž milují.

-        Víly jsou taky milovníci tekoucí vody. Pokud si na zahradě vytvoříte jezírko nebo fontánku, uděláte tím vílám radost.

 

Pokud máte krásnou zahradu s čistou a láskyplnou energií, bude vždy přitahovat vyšší bytosti. Všechny tyto bytosti milují vše, co do prostoru vyzařuje harmonii. Naopak věci jako beton, plast a nepřirozené věci, tyto bytosti odpuzují.

 

Jednorožci.

Jedná se o éterickou bytost. Je to nádherně sněhově bílý kůň, kterému ze třetího oka vystupuje roh. Jednorožec přináší očistu a vhled pro lidi, kteří jsou připravení poznat jejich krásu a čistotu. Jednorožci nás očišťují. Všechna bílá zvířata k sobě nesou Kristovu energii bezpodmínečné a bezmezné lásky. Jednorožci mají svého krále a královnu. Světlo jednorožce je neskutečně silné a vstupuje do člověka ve vlnách. Jednorožci plní přání naší duše. Jedná se o přání, které uspokojí a pomůže vyplnit to, co jsme si předsevzali. Jednorožci s námi komunikují telepaticky. Pomáhají nám s naplněním cílů. Na kontakt s jednorožci nikdy nezapomenete, neboť jejich světlo je silně oslňující. Mají sílu vyléčit hluboké rány na duši.

Při práci s jednorožci je důležité být uzemněný, používat mysl a srdce.

Roh jednorožce vytváří točivé světlo. Toto světlo má sílu otevřít a uvolnit všechny bloky na všech úrovních.

 

Elfové.

Jsou velické krásní a ušlechtilý. Mají špičaté uši ve tvaru listu a často mají dlouhé vlasy. Většinou nemají vousy. Rádi hrají na hudební nástroje a zpívají. Mají veliké nadání pro magii. Elfové žijí v souladu s přírodou. Jejich města jsou vytvořené daleko od pohledu lidí a jiných ras. Elfí ženy jsou velice jemné a něžné. Jméno dostanou při narození, ale mohou si ho v průběhu života změnit, nebo k němu nějaké přidat. Často také používají přívlastky míst, odkud pocházejí. Elfové si často nevytváří vztahy s lidmi, neboť je považují za, největší ničitelé přírody. Elfa budete hledat velmi těžko. Pokud nechce, aby byl viděn, tak viděn nebude. Hrají v tom roli jejich velice zbystřené smysly a to i po dobu jejich spánku.

 

Přivtělené duchovní bytosti.

Po smrti má každý člověk možnost projít světelným tunelem a dostat se do míst, kde bude osvícen. V těchto místech může zhodnotit své jednání a počkat do okamžiku své další reinkarnace.

Existují však duše, které okamžik otevření tunelu nestihnou a to z mnoha a mnoha důvodů. Mohou být příliš závislí na nějaké jiné bytosti, na majetku, mohou mít strach, potřebují na zemi něco dořešit.

V takových případech tato bytost bloumá po světě, a jelikož potřebuje čerpat energii ke své existenci, má jedinou možnost – čerpat ji z aury živých lidí.

Živému člověku to způsobuje mnoho potíží. Ubývá mu energie, cítí vyčerpání, nepoznává se, je jiný, bývá nesvůj, má pocit ztráty kontroly nad svým životem, je neschopný svobodného rozhodování, změní se mu chování a dělá neobvyklé věci. Často tyto problémy vedou k různým závislostem na drogách nebo alkoholu, ke schizofrenii nebo i sebevraždě.

Pro živého člověka i přivtělenou bytost je nejlepší, když daná bytost odejde do míst, kde má být. A to i v případě, že zde zůstala, aby někoho ochraňovala. Jelikož pokud se vrátí, na místo kde má být, může se opět rozhodnout, že se opět vrátí jako ochránce daného člověka, ale tentokrát mu nebude ubírat jeho energii, ale bude mít svou.

 

I takovéto bytosti lze odeslat do míst, kde mají být a budou poučeny a osvíceny.

Můžeme požádat u vyšších bytostí, aby vyřešily problém zbloudilé duše a otevřely ji světelný tunel.

Můžete to zkusit sami: představte si daným prostorem úžasný sloup světla (něco jako válec). Vždy pracujte v klidu, s láskou ve svém srdci a touhou dané bytosti pomoct. Tento světelný válec si rovněž můžete představit jako vysavač, který zbloudilou duši pošle tam, kde má být. Zavolejte si k tomu na pomoc vyšší duchovní bytosti.

Rovněž můžete požádat o spolupráci své anděly, kteří pomohou dané duši vyřešit její problém, a odvést ji do světla.

Rovněž si můžete na sebe a do svého prostoru rozmístit ochranné léčivé kameny. Můžete si rovněž pořídit mandalu, která prostor bude před takovými dušemi ochraňovat, nebo si můžete na pomoc zavolat někoho, kdo umí tyto přivtělené entity pochopit a odvádět.

 

Vyšší Já.

Jedná se o jeho vnitřní duchovní poradce a učitele. Jedná se o duše, které prošly několika fyzickými reinkarnacemi. Pracují v místě, kde nejsou omezeni prostorem ani časem a tudíž mohou pracovat s energiemi z našich minulých nebo budoucích životů. Jsme neustále zkoušení, jak chápeme sebe sama a kolik negativní energie vytvoříme (strach, hněv, závist, odsuzování aj.). Všichni lidé mají své Vyšší Já. Tichým hlasem nám našeptávají a snaží se nás vést správnou cestou. Pokud chceme pomoc, od Vyššího Já, musíme o to požádat. Vyšší Já nám nechává svobodnou volbu v rozhodování. Vyšší Já má přístup k Akášickým záznamům, k nehmotným tělům i čakrám. Proto dokáže tělo a mysl dokonale zharmonizovat. Vyšší Já nemá ego a z těchto důvodů nemůže člověku nijak uškodit, jedná pouze v jeho nejvyšším zájmu, v souladu s plánem duše a pro nejvyšší dobro všech a všeho.