Výklad karet

 

KARTY ARCHANDĚLŮ

Archandělé jsou velice mocní. Nejsou limitování časem ani prostorem, tzn. že mohou být na více místech současně. Každý z nás může mít s archanděly osobní zkušenosti a jedinečné zážitky.

 

Já pracuji se sadou, kde je 15 archandělů ze starých židovských, kabalistických, křesťanských, katolických a islámských obřadů, textů a nauk. Archandělé jsou v různých náboženstvích známí pod jinými jmény, mé karty mají běžně užívaná jména.

Archanděla si může zavolat na pomoc každý. Nemusíte pronášet složité modlitby, dělat nějaké speciální obřady nebo mít speciální vzdělání či náboženskou průpravu. Stačí pouze pomyslet na jméno daného archanděla a on vám okamžitě přispěchá na pomoc.

Archandělé Vám s radostí budou pomáhat řešit každodenní záležitosti, stačí pouze požádat. Nemějte obavy, že je budete obtěžovat nebo že Váš problém se jim bude zdát malicherný. Nejsou ničím omezení, a tudíž je opravdu nebudete odvádět od důležitějších úkolů. Pro archanděly je každý úkol stejně důležitý.

 

ANDĚLSKÉ KARTY

Nám pomáhají při komunikaci s anděly. Lze jimi získat odpovědi na otázky a rady týkající se milostného života, zaměstnání, zdraví a rodiny, ale třeba i osobního rozvoje.

Andělé nám své poslání sdělují láskyplným nenásilným způsobem a nikdy nás nevyděsí.

 

LÉČIVÉ MANDALY

Královna nebes - Panna Maria – jedná se o jednu z nejvýše postavených nebeských bytostí. Radí všem archandělům, andělům, slunečním andělům a všem kdo o radu požádá. Rovněž umí dělat zázraky uzdravení a pomáhá lidem. Královna nebes Vám formou mandaly, přinese spoustu rad, řešení a pomoci. V mandalách Královna nebes je všeobjímající světlo, opravdová mateřská láska, která léčí tělo i duši.

 

KARTY "KOUZELNÍ JEDNOROŽCI"

Jednorožci mají nejčistší energii ze všech elementárních bytostí. Děti v ně bezmezně věří, právě pro jejich čistotu, upřímnost a opravdovost. Jednorožci nám posílají nádherná sdělení, plná pozitivní energie, lásky a čistoty.